OtthonTermékekInduktorok, tekercsek, fojtószelepekFix induktorokFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
A képek csak hivatkozási célokra szolgálnak
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
Leírás FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
RoHs állapota
Több információ Tudjon meg többet az Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3-ról
Adatlapokat 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Leírás
  • Raktáron:0 pcs
  • Rendelésre:0 pcs
  • Minimális:1 pcs
  • üzletláncok:1 pcs
  • Gyári átfutási idő::Call
Használja az alábbi űrlapot ajánlatkérés benyújtására
*Mennyiség
*Tagszám
*Email
*Kapcsolattartó neve
*Telefon
*Vállalat
Üzenet
Cikkszám FDSD0630-H-5R6M=P3
Gyártó Murata Electronics
Ólommentes állapot / RoHS állapot
elérhető mennyiség 0 pcs
Adatlapokat 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Utazási tartomány ±20%
Technológia Surface Mount
Tape Included Drum Core, Wirewound
Lépésfelbontás 100 kHz
Más nevek Last Time Buy
A kikötők száma -
Zaj 5.6 µH
Minimális keresztmetszet (Amin) mm² Nonstandard
Mérési tartomány 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED Szín FDSD0630
Impedancia -
ESD védelem -
Átmérő - kívül, nem bővítve Shielded
Jelenlegi - sötét (típus) Metal
Vezeték típusa 46mOhm Max
Kapcsolatfelvételi űrlap -
Osztálykód 0.118' (3.00mm)