OtthonTermékekkondenzátorokTantál - polimer kondenzátorokT540D476M020BH8605
T540D476M020BH8605 Image
A képek csak hivatkozási célokra szolgálnak
T540D476M020BH8605
Mfr# T540D476M020BH8605
Mfr. KEMET
Leírás CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
RoHs állapota RoHS nem megfelelő
Több információ Tudjon meg többet az KEMET T540D476M020BH8605-ról
Adatlapokat 1.T540D476M020BH8605.pdf
  2.T540D476M020BH8605.pdf
Leírás
  • Raktáron:0 pcs
  • Rendelésre:0 pcs
  • Minimális:1 pcs
  • üzletláncok:1 pcs
  • Gyári átfutási idő::Call
Használja az alábbi űrlapot ajánlatkérés benyújtására
*Mennyiség
*Tagszám
*Email
*Kapcsolattartó neve
*Telefon
*Vállalat
Üzenet
Cikkszám T540D476M020BH8605
Gyártó KEMET
Ólommentes állapot / RoHS állapot RoHS nem megfelelő
elérhető mennyiség 0 pcs
Adatlapokat 1.T540D476M020BH8605.pdf 2.T540D476M020BH8605.pdf
Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max) 20 V
Utazási tartomány ±20%
Tipp - Típus D
Technológia Surface Mount
Tape Included Molded
Más nevek Active
Minimális keresztmetszet (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Mérési tartomány 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
LED Szín KO-CAP® T540
Impedancia -55°C ~ 125°C
Adatformátum 100mOhm @ 100kHz
Áram - kimenet (típus) -
Réz portok High Reliability
Kapcsolat időzítés 47 µF
Osztálykód 0.122" (3.10mm)
Kártya sebessége 2000 Hrs @ 125°C