OtthonTermékekEllenállásokHole ellenállásokon keresztülROX50080M0FHF5
ROX50080M0FHF5 Image
A képek csak hivatkozási célokra szolgálnak
ROX50080M0FHF5
Mfr# ROX50080M0FHF5
Mfr. Dale / Vishay
Leírás RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
RoHs állapota
Több információ Tudjon meg többet az Vishay Dale ROX50080M0FHF5-ról
Adatlapokat 1.ROX50080M0FHF5.pdf
  2.ROX50080M0FHF5.pdf
Leírás
  • Raktáron:0 pcs
  • Rendelésre:0 pcs
  • Minimális:1 pcs
  • üzletláncok:1 pcs
  • Gyári átfutási idő::Call
Használja az alábbi űrlapot ajánlatkérés benyújtására
*Mennyiség
*Tagszám
*Email
*Kapcsolattartó neve
*Telefon
*Vállalat
Üzenet
Cikkszám ROX50080M0FHF5
Gyártó Dale / Vishay
Ólommentes állapot / RoHS állapot
elérhető mennyiség 0 pcs
Adatlapokat 1.ROX50080M0FHF5.pdf 2.ROX50080M0FHF5.pdf
Utazási tartomány ±1%
Szakítószilárdság Metal Oxide Film
Más nevek Obsolete
Minimális keresztmetszet (Amin) mm² Axial
Mérési tartomány 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Objektívátmérő 2
Nagy átmérő helyreállt 80 MOhms
LED Szín ROX
Impedancia -55°C ~ 230°C
ESD védelem Axial
Jelenlegi - katód ±50ppm/°C
Réz portok Flame Proof, High Voltage, Safety
Kapcsolat típusa 16W